Upozornění pro naše klienty

Vážení klienti,

z důvodů šíření epidemie koronaviru COVID-19 přistoupila většina zemí k uzavření hranic, včetně Ukrajiny, což může znemožnit plánovanou cestu do Černobylu. Se všemi našimi klienty, kteří mají v brzké době objednán výlet do Černobylu jsme v kontaktu a

 

Jako alternativu k řešení nepříznivé situace nabízíme tyto možnosti:

  • PŘESUN výletu do Černobylu na jiný termín (můžeme se dohodnout na pozdější termín s tím, že zaplacenou zálohu přesuneme na nové datum). Cena výletu, program apod. zůstane tak, jak bylo v původní objednávce dohodnuto. CZ/SK výklad aktivně řešíme i na pozdější termíny 2020.

 

  • STORNO výletu do Černobylu. Pokud budete mít zájem zrušit váš výlet do Černobylu, napište nám číslo vaši objednávky a číslo bankovního účtu, na který máme vrátit zaplacenou zálohu.

Pro kladné vyřízení vašeho požadavku pište prosím na náš email info@chernobyl.cz

Dále prosíme o shovívavost, snažíme se na všechny zprávy odpovědět v co nejkratším možném čase, avšak klienty řešíme postupně. Velmi nás aktuální situace mrzí, ale zároveň respektujeme a uvědomujeme si, že opatření mají velký význam na to, aby se předešlo možnému šíření koronaviru COVID-19. Bezpečnost je pro nás vždy na prvním místě.

Všichni věříme, že se situace brzy zlepší a bude všechno v pořádku. V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Naše infolinka: +420608811035

Přejeme Vám vše dobré, hlavně hodně zdraví!

Tým CHERNOBYL.cz

Pin It on Pinterest