Upozornění pro naše klienty

Vážení klienti,

 

od 15.6.2020 Ukrajina opět umožňuje vstup cizincům na své území. Ukrajina zařadila Českou republiku a Slovensko mezi bezpečné země (patříme do tzv. zelené zóny) a občané našich zemí mohou na Ukrajinu cestovat bez omezení (pokud během 14 dní daná cestující osoba nenavštívila stát zařazený do červené zóny). Aktuální zařazení jednotlivých státu naleznete tady.

Letecké spojení mezi Pardubicemi a Kyjevem se aktivně řeší. ČSA plánuje obnovit pravidelné linky mezi Prahou a Kyjevem od 22.6. 

 

POKUD BY VÁM SOUČASNÁ SITUACE STÁLE NEUMOŽNILA NA UKRAJINU CESTOVAT, TAK K ŘEŠENÍ NEPŘÍZNIVÉ SITUACE NABÍZÍME TYTO MOŽNOSTI:

  • PŘESUN výletu do Černobylu na jiný termín (můžeme se dohodnout na pozdější termín s tím, že zaplacenou zálohu přesuneme na nové datum). Cena výletu, program apod. zůstane tak, jak bylo v původní objednávce dohodnuto. CZ/SK výklad aktivně řešíme i na pozdější termíny 2020.

 

  • STORNO výletu do Černobylu. Pokud budete mít zájem zrušit váš výlet do Černobylu, napište nám číslo vaši objednávky a číslo bankovního účtu, na který máme vrátit zaplacenou zálohu.

Pro kladné vyřízení vašeho požadavku pište prosím na náš email info@chernobyl.cz

V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Naše infolinka: +420608811035

Přejeme Vám vše dobré, hlavně hodně zdraví!

Tým CHERNOBYL.cz

Pin It on Pinterest