Speciální výlet do Černobylu – formulář osobních údajů

Dobrý den,

nacházíte se na stránce pro vyplnění osobních údajů, které potřebujeme znát pro kladné vyřízení vašeho dvoudenního SPECIÁLNÍHO výletu do Černobylu. Prosíme, aby vámi zadané údaje byly vyplněny bez chyb. Za jakoukoliv chybu, či nepřesnost v osobních údajích vám bude ze strany Administrativy zóny a policie, vstup do Černobylské zóny zamítnut. Po odeslání formuláře, přijde na váš email jeho kopie. Prosíme vás o zpětnou kontrolu. Pokud by některý odeslaný údaj nebyl v pořádku, kontaktuje nás neprodleně na info@chernobyl.cz.

Pro exkurzi v Černobylské jaderné elektrárně, budeme od vás potřebovat scan pasu s identifikačními údaji. Dále pak souhlas se zpracováním osobních údajů, který najdete TADY.

Součástí dotazníku je i udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů dle zákona o GDPR, kdy musí být z vaší strany zadáno ANO. V opačném případě nebudeme moci  vyplněné údaje využít pro zajištění výletu. Více informací o tom jak vaše osobní údaje zpracováváme, si můžete přečíst na stránce Jak nakládáme s osobními údaji.

Potřebujete pomoct s vyplněním formuláře, nebo máte dotaz?

Prosíme, kontaktujte nás na tel. čísle: +420 608 811 035.
Rádi vám pomůžeme. 🙂

 

Pole označené * jsou povinné

V internetovém prohlížeči Internet Explorer nemusí rezervační formulář pracovat správně. Zvažte proto použití novějšího prohlížeče, např. Edge, Firefox, Google Chrome atd.

  1.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  2.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  3.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  4.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  5.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  6.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  7.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  8.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  9.osoba

  Zobrazit / skrýt další osobu

  10.osoba

  Je vás více? Pokud ano, odešlete vyplněný formulář pro 10 osob a po jeho odeslání vyplňte údaje dalších cestujících

  Fakturační údaje

  Jakmile vám rezervaci výletu do Černobylu potvrdíme, zašleme na Váš kontaktní email i informace o platbě zálohy. Rádi bychom vás proto poprosili o vyplnění fakturačních údajů, na které vám vystavíme fakturu, jako doklad o zaplacení vaši zálohy.


  Máte možnost fakturovat na firmu? Přidejte IČ / DIČ

  * Potvrzuji správnost všech zadaných údajů a beru na vědomí, že CHERNOBYL.cz nenese odpovědnost za chybně vyplněné údaje

  Pin It on Pinterest